Ne pozabite, da so čudovite stvari, ki se jih učite v šolah, delo mnogih generacij. Vse to znanje, ki vam je položeno v roke, je dediščina, ki jo spoštujte, jo bogatite in nekega dne zvesto prenesite na svoje otroke.

URNIK

V času pouka na daljavo bomo imeli spremenjen urnik.

Urnik v času pouka na daljavo

ŠOLSKE POTREBŠČINE

Seznam šolskih potrebščin se nahaja v eAsistentu in na šolski spletni strani.

OCENJEVANJE ZNANJA

• 28.5.2020 SPO, človek (obdobja v človekovem življenju, deli telesa, notranji organi,…), zdrav način življenja, zdrava prehrana,…
  • 29.5.2020 SLO, razumevanje neumetnostnega besedila (samostojno branje besedila in odgovori na vprašanje)
  • 3.6.2020 GUM, glasbeni pojmi
  • 4.6.2020 MAT, merimo (dolžino, prostornino, težo in vrednost – denar), merske enote (meter, centimeter, kilogram, liter, €, cent), pripomočki in računanje z merskimi enotami.
  • 9.6.2020 MAT, računamo v obsegu do 100
  • 10.6.2020 SPO, živa bitja (živalske družine, cvetlice, deli rastlin, prehranjevalni splet in veriga,…)
  • 12.6.2020 MAT (prikazi, tabele, orientacija)
  • Branje in pisanje (5.6.,narek) s pisanimi črkami.
  • VRNITEV V ŠOLO

V ponedeljek, 18.5.2020 se vrnemo v šolo.

Koronavirus: preprečimo širjenje (Manca Kokalj Vernig)

• VIDEO SOBA

Povezava do moje video sobe. Ob dogovorjenih terminih bodo potekale video konference (srečanja).

• ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

Pedagoginja ga. Klara Senica vam je učencem in staršem za vsa vprašanja, pomoč, težave, stiske, dosegljiva vsak delovni dan od 8.30 do 13.30, na telefonski številki 031 697 447 ali preko elektronskega naslova klara.senica@os-bistrica.si., specialni pedagog g. Gregor Janežič preko elektronskega naslova gregor.janezic@os-bistrica.si in inkluzivna pedagoginja Nina Kristanc na elektronski naslov nina.kristanc@os-antonajanse.si.

• OBVESTILA

Pouk na daljavo izvajamo do preklica.

Zaradi preobremenitve spleta sem spremenila uro posodabljanja. Za tekoči dan bo objavljeno že ob 00:05. Tako lahko prehitimo “gnečo” in si prezentacije naložite  že zjutraj.

Če na koledarju kliknete na datum (npr. 16) se vam odpre prispevek z gradivi za kliknen datum (v tem primeru za ponedeljek).

• VARNO NA SPLETU

Ne pozabimo na varnost na spletu. Tako, kot vhodnih vrat ne smemo odpirati neznancem, tudi na spletu ne smemo zaupati, saj ne vemo kdo sedi na drugi strani računalnika.

Več si lahko s starši pogledate na spletni strani Otroci na spletu.

Predlagam, da si za začetek pogledate risanko Skrivni prijatelj.

Ali so vse informacije, ki jih najdeš na internetu resnične? Bele ovce